Hledat zaměstnání
Hlavní strana / Volná místa / Horní Benešov / Obchodní zástupce (M/Ž)

Obchodní zástupce (M/Ž)

BENEKOVterm s.r.o. nabízí volné pracovní místo na pozici Obchodní zástupce (M/Ž). Práce na plný nebo zkrácený úvazek s pružnou pracovní dobou. Pracovní poměr na dobu neurčitou s ohodnocením od 30 000 do 40 000 Kč/měsíc. Minimální požadované vzdělání je ÚSV s maturitou. Místem pracoviště je BENEKOVterm s.r.o., okres Bruntál. Nástup možný od 1.12.2023. Další informace Vám poskytne PhDr. Klára Seitlová, Ph.D., tel.: 554748008, 604545927, e-mail: nabor@benekov.com.

Zaměstnavatel: BENEKOVterm s.r.o.
Místo výkonu práce: Horní Benešov
Platové ohodnocení: 30 000 – 40 000 Kč / měsíc
Typ pracovního vztahu: Práce na plný úvazek, Práce na zkrácený úvazek
Minimální počet hodin týdně: 40
Pracovní poměr: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva

Poznámka zaměstnavatele

Kdo jsme
Jsme tradiční česká rodinná společnost, která je předním výrobcem ekologických automatických kotlů. Teplo do domovů i průmyslových objektů dodáváme v České Republice, i do více jak 23 zemí v Evropě, v Asii, nebo Austrálii. Při výrobě našich výrobků spolupracujeme s významnými výzkumnými centry a univerzitami v celé Evropě, ale také s významnými společnostmi, např. Siemens. Zajišťujeme také zakázkovou strojírenskou výrobu, prodej fotovoltaických elektráren, tepelných čerpadel a energeticky úsporného osvětlení.
Zároveň věříme, že firma není uzavřená jednotka a pro svůj zdravý chod se musí zapojit do aktivit ve svém okolí. Dlouhodobě proto aktivně podporujeme různé kulturní i sportovní akce a spolky v regionu a v neposlední řadě se věnujeme ochraně přírody. Sadíme aleje stromů, stavíme tůně a rybníky a revitalizujeme krajinu v blízkém okolí.

Popis pozice
Obchodníci zkrátka obchodují a u nás tomu není jinak. Vaší pracovní náplní tedy bude nalézat a kontaktovat klienty a následně s nimi uzavírat obchody jménem firmy BENEKOV. Prodávat budete kterékoliv z našich kotlů (tedy automatické kotle na uhlí, automatické kotle na pelety i hybridní peletové kotle a kotle na dřevo), ale i naši strojírenskou výrobu.
A jelikož naše obchodní ambice rozhodně nekončí s hranicemi republiky, bude nevyhnutelnou součástí Vaší práce podnikat vše výše zmíněné mimo ČR, přičemž krom samotné akvizice nových klientů, budete také pečovat o naše stávající zahraniční klienty.

Koho jsme si vysnili
Obchodního partnera!
Máte za sebou už nějaký ten rok práce v obchodu (alespoň tři), a tak Vám stačí obdržet informace k produktům a celý obchodní proces už si od začátku do konce obstaráte (=my dodáme vstupy, Vy výstupy). Zahraniční obchod Vás neděsí, ale baví. Máte zkušenost nejen s obchodem jako takovým, ale i s obchodem ve sféře strojařiny, dost možná přímo i s topenářskou technikou.
Právě jsme Vás popsali? Skvělé, těšíme se na Vás!

Požadujeme:
" Zkušenost s obchodem alespoň 3 roky
" Znalost angličtiny nebo němčiny na úrovni dostatečné pro obchod
" Aktivní řidič

Výhodou:
" zkušenost s prodejem topenářské techniky
" zkušenost se zahraničním obchodem

Co nabízíme
" mzdu v rozmezí 30-40 tis. Kč dle předchozí praxe
" provize z každého úspěšného prodeje
" možnost práce z domova
" cafeteria systém odměn, bonusy, firemní akce, …
" další vzdělávání a rozvoj
" přátelská atmosféra a dobrý kolektiv samozřejmostí!

Zaujali jsme Vás? Pošlete nám na email nabor@benekov.com Váš životopis a motivační dopis s pár slovy o tom, proč se na tuto pozici hodíte právě Vy. Těšíme se!
Z : 8.11.2023

První kontakt

Kontaktní osoba: PhDr. Klára Seitlová, Ph.D.
Telefon: 554748008, 604545927
E-mail: nabor@benekov.com

Referenční číslo ÚP: 28425160719
Poslední aktualizace: 8. 11. 2023

Podobné pracovní nabídky

METOSA GROUP s.r.o. – Krnov
28. 11. 2023 · 30 000 Kč
Informace o volných pracovních místech poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR.
Poslední aktualizace dat proběhla dne 5.12.2023.
O webu a kontakty | Ochrana osobních údajů | Souhlas s nastavením osobních údajů