Hledat zaměstnání
Hlavní strana / Volná místa / Bruntál / Odborný/vrchní referent – odborný pracovník POVEZ II - KoP Bruntál

Odborný/vrchní referent – odborný pracovník POVEZ II - KoP Bruntál

Úřad práce České republiky nabízí volné pracovní místo v oboru administrativy na pozici Odborný/vrchní referent – odborný pracovník POVEZ II - KoP Bruntál. Práce na plný úvazek s pružnou pracovní dobou. Služební poměr na dobu určitou do 31.12.2022 s ohodnocením od 19 730 do 28 920 Kč/měsíc. Minimální požadované vzdělání je ÚSV s maturitou. Místem pracoviště je Úřad práce České republiky, KrP v Ostravě, KoP Bruntál, okres Bruntál. Pozice je vhodná i pro osoby se zdravotním postižením. Nástup možný od 1.7.2022. Další informace Vám poskytne Krajská pobočka v Ostravě, , tel.: , e-mail: .

Zaměstnavatel: Úřad práce České republiky
Místo výkonu práce: Bruntál
Platové ohodnocení: 19 730 – 28 920 Kč / měsíc
Typ pracovního vztahu: Služební poměr
Pracovní poměr: 1.7.2022 – 31.12.2022
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva

Poznámka zaměstnavatele

https://admin-uradprace.mpsv.cz/web/cz/-/odborny-vrchni-referent-odborny-pracovnik-povez-ii-kop-bruntal-23-05-2022

Generální ředitel Úřadu práce České republiky, jako služební orgán, příslušný podle § 10 odst. 1 písm. f) zákona č. 234/2014 Sb., o státní službě (dále jen „zákon“), vyhlašuje výběrové řízení na služební místo: odborný/vrchní referent – odborný pracovník POVEZ II v projektu „Podpora odborného vzdělávání zaměstnanců II (POVEZ II)“ v Oddělení trhu práce Kontaktního pracoviště Bruntál Krajské pobočky Úřadu práce ČR v Ostravě, ID 11005087, v oboru služby "Zaměstnanost“.

Místem výkonu služby je Bruntál.

Služba na tomto služebním místě bude vykonávána ve služebním poměru na dobu určitou do 31. prosince 2022 s pravděpodobností prodloužení na základě změny systemizace do 31. prosince 2023, a to po dobu realizace projektu „Podpora odborného vzdělávání zaměstnanců II (POVEZ II)“ s reg.č. CZ.03.1.52/0.0/0.0/15_021/0000053. Předpokládaným dnem nástupu na služební místo je 1. červenec 2022.

Služební místo je zařazeno podle Přílohy č. 1 k zákonu o státní službě do 9. platové třídy.

Hlavní popis činnosti vykonávané na služebním místě:
Zajišťování poradenských, informačních a vzdělávacích činností v oblasti zaměstnanosti, volby a změny povolání a rekvalifikace zájemců a uchazečů o zaměstnání. Provádění sociálně-právních a základních poradenských činností v oblasti zaměstnanosti a rekvalifikací. Příjem žádostí o příspěvek, kontrola jejich formální správnosti. Komunikace se zaměstnavateli. Dohled nad realizací vzdělávacích aktivit. Příjem a kontrola vyúčtování vzdělávacích aktivit a poskytnutých
příspěvků na mzdy. Kontroluje plnění povinností žadatele vyplývající z Dohody o poskytnutí příspěvku. Zajišťuje publicitu projektu v rámci regionu. Příprava podkladů pro zprávy o realizaci projektu, vč. žádostí o platby a podklady pro ekonomické útvary. Příprava podkladů pro Hodnocení hodnotící komise. Organizace odborných seminářů pro zaměstnavatele.

Posuzovány budou žádosti o přijetí do služebního poměru a zařazení na služební místo nebo žádosti o zařazení na služební místo (dále jen „žádost“) podané ve lhůtě do 23. května 2022, tj. v této lhůtě zaslané prostřednictvím provozovatele poštovníchslužeb na adresu sídla organizačního útvaru služebního úřadu: Úřad práce ČR, Krajská pobočka v Ostravě, Zahradní 368/12, 701 60 Ostrava-Moravská Ostrava, nebo osobně podané na podatelnu organizačního útvaru služebního úřadu na výše uvedené adrese. Žádost lze podat rovněž v elektronické podobě s uznávaným elektronickým podpisem na elektronickou adresu organizačního útvaru služebního úřadu podatelna.ot@uradprace.cz nebo prostřednictvím veřejné datové sítě do datové schránky ID twrzpnd. Formulář žádosti tvoří přílohu č. 1 tohoto oznámení uloženou v úvodu textové části výběrového řízení.

Obálka, resp. datová zpráva, obsahující žádost včetně požadovaných listin (příloh)
musí být označena slovy: „Neotevírat“, a „Výběrové řízení pod č. j. UPCR2022/39470-78099808“.

První kontakt

Kontaktní osoba: Krajská pobočka v Ostravě

Referenční číslo ÚP: 25336220745
Poslední aktualizace: 12.5.2022

Informace o volných pracovních místech poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR.
Poslední aktualizace dat proběhla dne 20.5.2022.
O webu a kontakty | Ochrana osobních údajů | Souhlas s nastavením osobních údajů