Hledat zaměstnání
Hlavní strana / Volná místa / Bruntál / Sociální pracovník

Sociální pracovník

Centrum pro zdravotně postižené Moravskoslezského kraje o.p.s. nabízí volné pracovní místo na pozici Sociální pracovník. Práce na plný nebo zkrácený úvazek v jednosměnném provozu. Pracovní poměr na dobu neurčitou s ohodnocením od 29 000 do 36 000 Kč/měsíc. Minimální požadované vzdělání je Vyšší odborné. Místem pracoviště je Centrum pro zdravotně postižené Moravskoslezského kraje o.p.s. - pracoviště Bruntál, okres Bruntál. Pozice je vhodná i pro absolventy. Nástup možný od 1.9.2021. Další informace Vám poskytne Ing. Libor Schenk.

Zaměstnavatel: Centrum pro zdravotně postižené Moravskoslezského kraje o.p.s.
Místo výkonu práce: Bruntál
Platové ohodnocení: 29 000 – 36 000 Kč / měsíc
Typ pracovního vztahu: Práce na plný úvazek, Práce na zkrácený úvazek
Minimální počet hodin týdně: 30
Pracovní poměr: Od 1.9.2021 na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva

Poznámka zaměstnavatele

místo výkonu práce : Bruntál, Krnov
Sociální pracovník - jedná se o výkon sociální práce ve službách odborného sociálního poradenství a osobní asistence. Požadované vzdělání v souladu se zákonem č. 108/2006 Sb., o sociálních službách, minimálně vyšší odborné vzdělání, nejlépe však vysokoškolské v oboru právo, sociální práce, sociální pedagogika (blíže viz. § 110 uvedeného zákona).
Další požadavky: nadprůměrné komunikační dovednosti, empatii, samostatnost, psychickou odolnost, flexibilitu, ochotu učit se novým věcem, schopnost vyhledávat informace. Dále je nutná dobrá orientace v systému sociálního zabezpečení (tj. systém sociálních dávek včetně předpisů vztahujících se k osobám se zdravotním postižením). Požadujeme dobrou znalost práce na PC (MS Word, MS Excel, internet).
Nabízíme: smysluplnou a zajímavou práci, příjemné pracovní prostředí, možnost dalšího vzdělávání a profesního rozvoje, dle dosažených pracovních výsledků možnost postupného přiznání osobního příplatku, stravné po zkušební době, zvýhodněný tarif zaměstnavatele po zk. době, 5 dní dovolené od 2. kalendářního roku v org., nepravidelná pracovní doba

Místo výkonu práce Bruntál, Krnov. Spolupráce s opavským pracovištěm. Pracovní úvazek může být i zkrácený 0,7 - 1,0 (30 - 40 hodin týdně).
Své životopisy včetně motivačního dopisu zasílejte do 30. 8. 2021 na e-mail czp.ustredi@czp-msk.cz
Z : 8.7.2021

První kontakt

Kontaktní osoba: Ing. Libor Schenk
Telefon: 554718068
E-mail: czp.ustredi@czp-msk.cz

Referenční číslo ÚP: 22285660761
Poslední aktualizace: 8.7.2021

Informace o volných pracovních místech poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR.
Poslední aktualizace dat proběhla dne 31.7.2021.
O webu a kontakty | Ochrana osobních údajů